Naga Marketsus

Na wykresie H4 pary USD/SGD widać, że mniej więcej od połowy marca trend uległ zmianie na spadkowy. Porusza się on w bardzo czytelny sposób respektując ważne poziomy. Dodatkowo wszystkie korekty mają bardzo podobny zasięg. Aktualnie kurs odbija się od strefy oporu, którą wyznaczają dwa poprzednie dołki. Jest to okolica 1,3600-10. Wydaje się, że warto grać na rozwinięcie spadków lub wykorzystywać ewentualny powrót kursu do poziomu oporu w celu grania na przynajmniej krótkotrwałe odbicia w dół.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

us op

OptionTrade, oferuje 73% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – reakcja na linię trendu
Następny artykułAnaliza Ichimoku złota
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here