Naga Marketsus

Na interwale H4 pary USD/SGD kurs dotarł na poziom poprzedniego wierzchołka. Jak widać cena ma pewien problem z przebiciem tego oporu. Możliwość cofnięcia sygnalizuje seria świec pin bar zaznaczonych czerwonym okręgiem. Takie kształty świec w tym miejscu zapowiadają przynajmniej krótkoterminowy ruch spadkowy. Należy pamiętać, że trend pozostaje nadal wzrostowy, dlatego bezpiecznie można liczyć na spadek do zaznaczonego wsparcia lub linii trendu.

us op

TopOption, oferuje 76% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 176 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here