Naga Marketsus

Na interwale H4 pary USD/SGD kurs dotarł na poziom poprzedniego szczytu. Są to maksima niewidziane od ponad 4 lat. Widoczna jest silna reakcja podaży na ten poziom. Także na H1 widać, że powstała duża świeca pin bar. Ma to miejsce po dość długim i ciągłym ruchu wzrostowym i wydaje się, że w takim miejscu korekta spadkowa jest jak najbardziej naturalna.  Warto zainteresować się krótkoterminową grą na spadki.

us op

TopOption, oferuje 76% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 176 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here