Naga Marketsusdsgd

Na interwale H4 pary USD/SGD trwa wąska konsolidacja nad strefą wsparcia, którą wyznacza poziom poprzedniego, pokonanego już szczytu. W takim układzie faworytami są kupujący. Bliskość dolnej krawędzi kanału sprawia jednak, ze warto być może wstrzymać się z zagraniem i poczekać na test dolnej krawędzi. Mogłoby to oznaczać fałszywe i krótkotrwałe wybicie wsparcia. Z pewnością warto obserwować ten wykres w najbliższych godzinach, gdyż układ techniczny jest dosyć czytelny.

usdsgd op

TopOption, oferuje 76% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 176 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Integer, Eurocash, Hawe
Następny artykułTfone [TFO] – poziom 7 zł zdobyty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here