Naga MarketsOd kwietnia ubiegłego roku para walutowa USDSEK porusza się w szerokim kanale spadkowym, gdzie jego dolne ograniczenie było testowane tylko dwukrotnie, natomiast ostatnio cena już po raz piąty przetestowała górną bandę.

Po pozytywnym teście nastąpił spadek do kluczowego obszaru wsparcia między 8.3050 – 8.3700. W tym miejscu spodziewane jest odbicie i jeśli utworzyłby się w jego wyniku niższy szczyt, kolejny spadek mógłby doprowadzić do złamania strefy wsparcia i ruchu w kierunku 8.1000.

Chcielibyśmy zobaczyć potwierdzenie kanału spadkowego poprzez trzecie dotknięcie jego dolnego ograniczenia, natomiast patrząc na to jak rozwija się akcja cenowa pomiędzy kolejnymi testami tego wsparcia, możemy jeszcze długo czekać na taki rozwój sytuacji.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Być może prędzej doczekamy się przełamania oporu w postaci jego górnego ograniczenia i dalszego ruchu wzrostowego, zgodnego z trendem wzrostowym jaki panował na tej parze przed uformowaniem się owego kanału. Mogłaby na to wskazywać także sekwencja wyższych szczytów i wyższych dołków jaka tworzy się po odbiciu od wsparcia.

1908-USDSEK


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here