Naga MarketsOd kwietnia ubiegłego roku para walutowa USDSEK porusza się w szerokim kanale spadkowym, gdzie jego dolne ograniczenie było testowane tylko dwukrotnie, natomiast ostatnio cena już po raz piąty przetestowała górną bandę.

Po pozytywnym teście nastąpił spadek do kluczowego obszaru wsparcia między 8.3050 – 8.3700. W tym miejscu spodziewane jest odbicie i jeśli utworzyłby się w jego wyniku niższy szczyt, kolejny spadek mógłby doprowadzić do złamania strefy wsparcia i ruchu w kierunku 8.1000.

Chcielibyśmy zobaczyć potwierdzenie kanału spadkowego poprzez trzecie dotknięcie jego dolnego ograniczenia, natomiast patrząc na to jak rozwija się akcja cenowa pomiędzy kolejnymi testami tego wsparcia, możemy jeszcze długo czekać na taki rozwój sytuacji.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Być może prędzej doczekamy się przełamania oporu w postaci jego górnego ograniczenia i dalszego ruchu wzrostowego, zgodnego z trendem wzrostowym jaki panował na tej parze przed uformowaniem się owego kanału. Mogłaby na to wskazywać także sekwencja wyższych szczytów i wyższych dołków jaka tworzy się po odbiciu od wsparcia.

1908-USDSEK


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułVivid Games [VVD] – Analiza na zamówienie – 19 sierpnia 2016
Następny artykułWraca temat podwyżek stóp w USA
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here