Naga Markets
Kurs pary walutowej USDSEK po silnym ruchu zwyżkowym jaki miał miejsce w piątek, kiedy to ogłoszono wyniki referendum dokonuje jego korekty i coraz bardziej zbliża się do strefy wsparcia, która wypada w pobliżu zniesienia 61.8% Fibonacciego wspomnianego impulsu.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Jeśli cena dotrze do obszaru wsparcia między 8.3050 – 8.3700, być może z tych okolic dojdzie do odbicia i kolejnego ruchu wzrostowego. Najbliższym celem dla wzrostów może być w tym przypadku obszar oporu między 8.6150 – 8.6540 widoczny na poniższym wykresie i leżący nieopodal linii trendu spadkowego prowadzonej od szczytu z kwietnia 2015-go roku.

Gdyby jednak strefa popytowa została przez niedźwiedzie złamana, potencjalnym celem dla dalszych spadków będzie wsparcie przy 8.1000.

0507-USDSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 05.07.2016
Następny artykułPoranny komentarz rynkowy – słabsze dane z Antypodów i decyzja RBA
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here