Naga MarketsKurs pary walutowej USDSEK po silnym ruchu zwyżkowym jaki miał miejsce w piątek, kiedy to ogłoszono wyniki referendum dokonuje jego korekty i coraz bardziej zbliża się do strefy wsparcia, która wypada w pobliżu zniesienia 61.8% Fibonacciego wspomnianego impulsu.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Jeśli cena dotrze do obszaru wsparcia między 8.3050 – 8.3700, być może z tych okolic dojdzie do odbicia i kolejnego ruchu wzrostowego. Najbliższym celem dla wzrostów może być w tym przypadku obszar oporu między 8.6150 – 8.6540 widoczny na poniższym wykresie i leżący nieopodal linii trendu spadkowego prowadzonej od szczytu z kwietnia 2015-go roku.

Gdyby jednak strefa popytowa została przez niedźwiedzie złamana, potencjalnym celem dla dalszych spadków będzie wsparcie przy 8.1000.

0507-USDSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here