Naga MarketsKurs pary walutowej USDSEK na wykresie 4-godzinnym znajduje się coraz bliżej poziomu lokalnego szczytu przy 9.1176. Jeśli zostanie on wybity, do rozważenia pozostaje zakup opcji CALL (na wzrost kursu).

Dlaczego?

Otóż obecne zachowanie ceny spełnia kryteria strategii Bollinger Bands #3A, a mianowicie:

  • 5 następujących po sobie świec zamknęło się powyżej górnej wstęgi Bollingera
  • Utworzył się lokalny szczyt (9.1176)
  • Uformował się lokalny dołek (9.0204)

Strategię tę można również zastosować na rynku spot. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie powinieneś w takiej sytuacji ustawić zlecenia stop loss oraz take profit, zapoznaj się z opisem strategii.

1011-usdsek


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD – na dwutygodniowym minimum kursu
Następny artykułPrzed zamknięciem. KGHM [KGH] i Arctic [ATC]
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here