Naga MarketsKurs pary walutowej USDSEK zwyżkuje ustanawiając coraz wyższe szczyty i dołki. Tym samym znalazł się w kluczowym obszarze oporu między 8.6150 – 8.6540, tuż nad którym przebiega linia trendu spadkowego, prowadzona od szczytu z kwietnia 2015-go roku.

Wspomniany obszar oporu świetnie sprawdza  się od początku obecnego roku i wydaje się, że również tym razem w jego okolicach może dojść do reakcji strony podażowej. Celem dla potencjalnych spadków w wyniku odbicia od tego obszaru mogą być lokalne dołki. W przypadku silniejszego osunięcia, kluczowe wsparcie reprezentuje strefa między 8.3700 – 8.3050.

Alternatywnie, przełamanie obszaru oporu oraz linii trendu może doprowadzić do testu kolejnego poziomu obrony byków przy 8.7650.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

2007-USDSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułVotum [VOT] – Analiza na zamówienie
Następny artykułKolejny argument za umocnieniem złotego
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here