Naga Markets webinar


Na wykresie dziennym pary walutowej USDPLN utworzyły się w tym tygodniu trzy następujące po sobie formacje price action w postaci pin barów (więcej o pin barach na webinarze 27-go lutego). Miejsce ich wystąpienia nie jest przypadkowe bowiem ich knoty testują opór w okolicach 4.08.

Jako, że jest to korekta spadków trwających od grudnia ubiegłego roku, a pin bar stanowi formację odwrócenia, istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu do spadków. Najbliższy lokalny cel przy takim scenariuszu wypada w okolicach poziomu 4.0390, a kolejny na 4.02. Z kolei kluczowe wsparcie widziane jest na poziomie 3.80.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułInteractive Brokers wchodzi na GPW
Następny artykułAmerykańska SEC ostrzega inwestorów przed robo-doradcami
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here