Naga Markets
Na wykresie dziennym pary walutowej USDPLN utworzyły się w tym tygodniu trzy następujące po sobie formacje price action w postaci pin barów (więcej o pin barach na webinarze 27-go lutego). Miejsce ich wystąpienia nie jest przypadkowe bowiem ich knoty testują opór w okolicach 4.08.

Jako, że jest to korekta spadków trwających od grudnia ubiegłego roku, a pin bar stanowi formację odwrócenia, istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu do spadków. Najbliższy lokalny cel przy takim scenariuszu wypada w okolicach poziomu 4.0390, a kolejny na 4.02. Z kolei kluczowe wsparcie widziane jest na poziomie 3.80.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułInteractive Brokers wchodzi na GPW
Następny artykułAmerykańska SEC ostrzega inwestorów przed robo-doradcami
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here