Naga MarketsW ubiegłym tygodniu na parze walutowej USDPLN byliśmy świadkami spadków, które zaprowadziły jej kurs do wsparcia na poziomie 4.10. Tam też pojawiło się odbicie, które w dniu dzisiejszym wypchnęło cenę do lokalnego oporu na poziomie 4.17.

Opór przy 4.17 zbiega się także z 50-procentowym zniesieniem impulsu spadkowego, który rozpoczął się 3-go stycznia br. Jest to zatem dobre miejsce na powrót do spadków i i ponownego testu kluczowego wsparcia przy 4.10. Dodatkowo w miejscu oporu na wykresie 4-godzinnym pojawiła się formacja price action w postaci niedźwiedziego pin bara, która zwykle sygnalizuje wyprzedaż.

Jeśli przy kolejnym teście, wsparcie przy 4.10 ulegnie przełamaniu, otwarta zostanie droga do kluczowego wsparcia na okrągłym poziomie 4.00.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

zrzut-ekranu-2017-01-09-o-15-42-11


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here