Naga MarketsPolski złoty w listopadzie wyraźnie się umacnia, a ostatnie przyspieszenie sprowadziło parę USDPLN w pobliże minimów z sierpnia bieżącego roku. Wtedy kupującym udało się wyprowadzić cenę o blisko 15 figur w górę z równoczesnym przełamaniem ważnej linii trendu spadkowego.

Obecnie możemy nabyć tą parę po cenach z wakacji: 3,52-3,53 z dobrym stosunkiem zysku do ryzyka ponieważ pierwszy target dla długich pozycji znajduje się na 3.56 a stop loss poniżej dołka. W przypadku wyłamania wsparcia należy sięgnąć głęboko w notowania historyczne do 2014 roku i poziomu bagatela 3.35.

By wykorzystać analizę i zainwestować na USDPLN
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Spadek poniżej wsparcia i szybki powrót powyżej zasygnalizuje możliwość pułapki na niedźwiedzie, natomiast spadek i utrzymanie się poniżej 3.510 da pozytywny sygnał do wzrostów na GPW i zarazem kontynuacje zniżek na USDPLN.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMorgan Stanley: USDJPY ma miejsce do dalszych spadków
Następny artykułJP Morgan podnosi cenę docelową dla CCC
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here