Naga MarketsNotowania dolara amerykańskiego do krajowej waluty umacniają się od połowy kwietnia br. Jak widać na poniższym wykresie tygodniowym USDPLN, wzrosty nabrały znacznej dynamiki po przełamaniu 20-okresowej SMA.

Obecnie kurs wydaje się zmierząć do do kluczowej strefy oporu w obrębie poziomu 3.70. Warto obserwować zachowanie akcji cenowej w tej sterfie.

Możliwe, że strefa oporu na jakiś czas powstrzyma kupujących i pojawi się korekta ostatnich wzrostów. Przy takim scenariuszu, wsparcie zpaewnić może obzsar w okolicach 3.5150, który sprawdzał się w tej roli dwukrotnie w ubiegłym roku, a także działał jako opór po przełamaniu.

Jeśli natomiast kupujący uda się skutecznie pokonać strefę oporu przy 3.70, dalszym kierunkiem wydaje się być opór blisko luki spadkowej z 24-go kwietnia 2017 r., który wypada w okolica 3.9650. Niewiele wyżej znajduje się natomiast okrągły poziom 4 zł.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here