Naga MarketsNotowania dolara amerykańskiego do meksykańskiego peso odbiły w minionym tygodniu od okolic poziomu 17.97. Zwyżka była tak silna, że bez problemu kupującym udało się pokonać kluczową strefę oporu ponad 18.30, która wcześniej działała jako wsparcie.

Jednakże po trzech dniach silnej zwyżki, kurs zatrzymał się na oporze przy 18.95. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w środę miała miejsce próba wybicia ponad ten opór, jednak do zamknięcia sesji całość zysków została oddana, a w rezultacie uformował się niedźwiedzi pin bar wskazujący na potencjał do odwrócenia.

Pisząc o odwróceniu, mam na myśli przynajmniej ruch korygujący ostatnie wzrosty. Jednak dodatkowego potwierdzenia doszukiwałbym się tu na wykresie 4-godzinnym. Tam jak widzimy poniżej, notowania respektują na razie lokalne wsparcie blisko 18.75.

Podczas gdy kurs utrzymuje się ponad lokalnym wsparciem wymienionym wyżej, istnieje ryzyko skutecznego wybicia oporu na 18.95 oraz maksimów z obecnego tygodnia. Jednak w przypadku jego przełamania wzrośnie potencjał do ruchu w kierunku kluczowego wsparcia na 18.43 – 18.30.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here