Naga Markets
USD/JPY porusza się w trendzie wzrostowym po niedawny odbiciu od kluczowego wsparcia. Wzrosty są na tyle dynamiczne, że przebiły poziom ostatniego, lokalnego szczytu. Aktualnie może trwać próba zejścia do tego poziomu czyli klasyczny retest. Niedaleko przebiega linia trendu H4, więc jeżeli nie dojdzie za pierwszym razem do znacznego odbicia od wsparcia, kolejne w połączeniu z linią trendu może okazać się już skuteczne. Spadek poniżej linii trendu oraz wsparcia może oznaczać większą korektę ostatnich wzrostów.

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znaleźć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – PZU
Następny artykułCiti: Jak pozycjonować się po ECB? 100 pierwszych pipsów najważniejsze!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here