Naga MarketsUSDJPY od 3 tygodni porusza się w trójkącie, którego dolne i górne ograniczenia zostały już po dwa razy przetestowane. Korekta, która trwa od miesiąca została zniesiona o 61,8% (tyle wyniosło odbicie po spadku). Sugeruje to, że w dalszym ciągu bardziej prawdopodobna jest kontynuacja spadków niż zakończenie obecnej korekty. W trójkącie powoli kończy się miejsce i jeżeli rynek weźmie tą formację pod uwagę to skuteczne wybicie jednego z boków trójkąta wskaże kierunek dalszego ruchu.

Wykres USDJPY dla interwału H1.
Wykres USDJPY dla interwału H1.

Szersza perspektywa D1

Od 2012 roku USDJPY porusza się w trendzie wzrostowym. W tym czasie cena wzrosła od 76 w styczniu 2012 do 120,50 w zeszły piątek. Na poziomie maksimum z sierpnia czyli 125 para ostatnio była w 2002 roku. Jak na razie opór ten powstrzymuje dalsze wzrosty. Z drugiej strony mocnym wsparciem jest dołek z 24 sierpnia czyli okolice 116, który od prawie roku nie pozwala na spadki.

Wykres USDJPY dla interwału D1.
Wykres USDJPY dla interwału D1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here