Naga Marketsuj

Na interwale H1 pary USD/JPY trwa ruch spadkowy. Aktualna korekta sięga bardzo podobnego zasięgu jaki miały w zasadzie wszystkie ruchy wzrostowe na przestrzeni ostatniego tygodnia. Dodatkowo w miejscu, gdzie mamy ten standardowy zasięg przebiega ważny opór okolic 119,45. Jeżeli dodać do tego fakt, że za 10 minut prawdopodobnie powstanie prospadkowa świeca pin bar – szanse na to, że wzrosty dobiegają końca są całkiem spore.

uj op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Właśnie w tej godzinie wina się rozegrać sprawa, najbliższej przyszłości na tej parze, bo przy spadającym eurusd ( tu na razie cel to 1.0612), usdjpy winien jeszcze raz zaatakować opór na 119,45 i jeżeli przejdzie to utoruje sobie drogę do 120.00, w przeciwnym razie pozostajemy nadal w kanale spadkowym.

    Pozdrawiam,
    Marcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here