Naga Markets
Author: Homini:)
Creative Commons Attribution License

Jen powrócił  nad wzrostową linię trendu z ostatnich dwóch dni po słabości dziś popołudniu. Para przetestowała dzisiejszy poziom Pivot, z którego ruszyła na Pivot R1, jednak wciąż musi pokonać ten opór.

W dół dobrym wsparciem jest zarówno poziom Pivot 102.00, jak i Pivot S1 na 101.90.

Jeśli para zdoła utrzymać kanał wzrostowy wraz z lokalnym wsparciem 102.16 dalsze wzrosty będą prawdopodobne.

Ponowny test poziomu Pivot może ograniczyć zasięg ewentualnych wzrostów do ostatniego szczytu 102.30 lub Pivot R2 102.40.

Spadki niżej, do Pivot S1 mogą zagrozić przełamaniem wsparcia 102  i otworzyć drogę do 101.60/50 – wsparcie strukturalne z podwójnego dna w ubiegłym tygodniu.

USD/JPY 15-minutowy, kliknij by powiększyć!

Dane makro w tym tygodniu napłyną głównie ze strony dolara. Dzisiejsze dane o sprzedaży detalicznej w USA było rozczarowujące, co było prawdopodobnie główną przyczyną gwałtownych spadków ze szczytu dnia. Jutro nadejdą dane o PPI, które są traktowane jako swego rodzaju prognostyk dynamiki cen konsumenckich (odczyt w czwartek), podobnie jak dzisiejsza dynamika cen dóbr z importu, która okazała się ujemne (-0.4% wobec 0.4% prognozy). Dodatkowo w czwartek mamy dynamikę produkcji przemysłowej w USA i kilka wskazników wyprzedzających. Jeśli te dane również okażą się ‘miękkie’, jen może znów zyskać i tym razem, złamać kruche wzrosty na parze z dolarem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here