Naga Marketsuj

Na interwale H4 pary USD/JPY można zauważyć, że cena porusza się w konsolidacji między wsparciem a oporem, ale ostatnio kurs ma problem aby po odbiciu od wsparcia dotrzeć do poziomu oporu. Świadczy o tym coraz niżej położona seria wierzchołków. Wydaje się, że krótkoterminowo można zagrywać opcje na spadki z celem przy wsparciu. Dalsze losy tej pary mogą rozstrzygnąć się w godzinach popołudniowych kiedy opublikowane zostaną dane z amerykańskiej gospodarki czyli przede wszystkim liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych oraz dane z rynku nieruchomości.

uj op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz makro – czwartek 29 stycznia.
Następny artykułAUD/CAD – Analiza dla początkujących
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here