Naga Marketsuj

Na wykresie H4 pary USD/JPY trwa konsolidacja między zaznaczonym wsparciem a oporem. Ostatnie odbicie w górę znowu nie było w stanie doprowadzić do testu oporu i mamy kolejny, wewnętrzny niższy szczyt. Pokazuje to możliwą słabość kupujących. Teraz można zagrywać krótkoterminowo na spadki, licząc że cena dotrze kolejny już raz do strefy wsparcia. Kluczowy w dniu dzisiejszym będzie odczyt kwartalnego PKB z USA o godzinie 14:30, jeżeli dane te będą odbiegały od prognoz może dojść do wybicia z trwającej już dość długo konsolidacji.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

uj op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 29 styczeń 2015: USD/JPY, NZD/JPY
Następny artykułAUD/CAD – ponownie przy linii trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here