Naga MarketsAuthor: 401(K) 2012
Creative Commons License

Para zawisła na poziomie 102.20 (Pivot S2) w oczekiwaniu na dane o ilości wakatów na rynku pracy w USA. Dane zdaniem ankietowanych analityków mają wypaść nico powyżej poprzedniego wyniku, co jest umiarkowanie dobrą wiadomością i powinno pozytywnie wpłynąć na nastroje oraz kurs skorelowanej z nastrojami pary USD/JPY.

Oprócz wsparcia 102.20 niżej mamy bardzo silny poziom 102.11, gdzie dzisiejszy Pivot S3, zniesienie Fibonacci’ego 50%, wczorajszy dołek oraz szczyt z 27 maja stoją w jednej linii. Zdecydowane przebicie tego poziomu otworzyłoby natomiast drogę niedzwiedziom aż do 101.50, gdzie mamy dołek z 29 maja pod który podczepiona jest wzrostowa linia trendu.Do pokonania wciąż pozostają opory 102.77 (Pivot R2), ale też 103.00, żeby można było celować wyżej, np. w 103.50.

Warto podkreślić także, że w czwartek z USA nadejdą dane o sprzedaży detalicznej, a w przyszłym tygodniu czeka nas kolejne posiedzenie FOMC w USA. Tak więc rynki mogą być ostrożne w pchaniu pary wyżej o ile nie będą spodziewały się jakichś wyrazniejszych sygnałów ze strony Janet Yellen.

USD/JPY 1-godzinny | Kliknij by powiększyć!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here