Naga MarketsUSDJPY – para od 23.03 poruszała się w trendzie wzrostowym i dotarła we wtorek do 110.00 pokonując w tym czasie 550p. Jednak od dwóch dni zauważymy, że podaż, która ujawniła się juz w środę nadal ma przewagę i cena spadła  w tym tygodniu już o 100p. Gdyby spojrzeć na sytuację na USDJPY pod kątem poziomów Fibonaciego to możemy zauważyć, że maximum tego tygodnia wypadło dokładnie na 61,8, od którego rozpoczęły sie spadki.

USDJPY D1 – cena dotarła do poziomu 61.8 poziomu Fibonacciego i zawróciła

Patrząc na wykres pod kątem strategii Price Action + MACD widzimy, że wartość wskaźnika MACD zaczyna maleć przy towarzyszącej spadkowej świecy dziennej. To też zgodnie z założeniami strategii wskazywało by na spadki.

USDJPY D1 – MACD maleje a na wykresie pojawiła się świeca spadkowa

Dodakowym wsparciem dla scenariusza spadkowego może byc sytuacja na wykresie H4. Tu powstała niedźwiedzia dywergencja pomiedzy wykresem a oscylatorem MACD co również wróży kontynuacje spadków. Dzisiaj o 14:30 poznamy dane dot. zatrudniena w sferze poza rolniczej w USA ( payrollsy) co może spowodować dużą zmiennośc na rynku walut  i należy to uwzględnić planując otwarcie zlecenia na tej parze walutowej.

USDJPY H4 – dywergencja spadkowa


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here