Naga MarketsPara USD/JPY po kiepskim raporcie o zatrudnieniu w wydaniu Biura Statystyk Pracy cofnęło się kolejne 50 pips z 105.20 do 104.70 po spadkach ze świeżego jeszcze szczytu na 105.70. Para kończy sesję londyńską w okolicy dołka środy i czwartku i naszym zdaniem jest to dobre miejsce do budowania dalszych długich pozycji w trendzie wzrostowym na tej parze. Swoistą granicą dla niedźwiedzi powinien być poziom Pivot S2 na 104.50 i przełamanie go otwiera niedźwiedziom drogę do głębszej korekty. Jednak póki co jesteśmy na silnym – wydawałoby się – wsparciu. Wiele rozstrzygnie także zamknięcie bieżącego tygodnia – otworzyliśmy się po 104.16 więc bieżący tydzień będzie ostatecznie raczej wzrostowy.

Zobacz także: Dolarowe byki muszą zrobić sobie przerwę. NFP +142’000.XM_USDJPYH1_509

Próbując jednak analizować fale z ostatnich dwóch miesięcy odkryjemy, że para rosła w trzech skokach tworząc 5-cio falowy układ Elliota i może nadszedł już czas na trójstopniową, głębszą korektę?


XM_USDJPYH4_509

 

XM_artykulPowyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

invest

Promocja – Premia 30% do 10000$

 Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here