Naga Marketsuj

Na wykresie H4 pary USD/JPY kurs odbił się wczoraj od wsparcia przy okolicach 118,40. Ruch wzrostowy jest na razie blokowany przez linię poprowadzoną po ostatnich wierzchołkach. Należy liczyć się z kolejnym powrotem do strefy wsparcia. W odwrotnym przypadku, jeżeli dojdzie do jej pokonania, cena powinna sięgnąć przynajmniej poziomu prawego ramienia, potencjalnie tworzącej się formacji RGR. Jest to poziom ok. 119,30.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

uj op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Dokładnie, RGR na razie jest tylko potencjalny, a wybicie tego wsparcia czyli linii szyi dopiero potwierdza istnienie tej formacji.

  2. Hmm, chyba jednak mieliście na myśli, że jeżeli dojdzie do pokonania linii wsparcia to utworzy się prawie ramie i dojdzie do testu co najmniej 117.30. Choć według mnie jednak bardziej możliwy jest scenariusz wybicia linii oporu i testu okolic 120.80.

    Pozdrawiam,
    Marcin Kamaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here