Naga MarketsCzwartek był pierwszym dniem spadków na USDJPY od sześciu sesji. Te nie były jednak znaczące, a na wykresie dziennym pary pojawiła się świeca przypominająca niedźwiedzi młot. Analitycy UOB przyglądają się bliżej USDJPY i w swoim komentarzu walutowym przekonują, że para ma sporo szans na test okolic 110,00. 


Prognozy dotyczące dalszego byczego rajdu dolara amerykańskiego nie spełniły się, a waluta pozostawała raczej w trendzie bocznym w trakcie czwartkowej sesji – opisują ostatnie wydarzenia na rynku analitycy UOB. Ostatecznie, czwartek zakończył się zaledwie piętnastopipsowym spadkiem wyceny USDJPY.

Piątkowe przedpołudnie nie wskazuje na ochotę do kontynuacji wzrostowego momentum – czytamy w publikacji UOB. Analitycy obwiniają za ten stan rzeczy księgowanie zysków na koniec tygodnia. Jedynie silne, pozytywne zaskoczenie ze strony popołudniowych danych z Ameryki może doprowadzić do powrotu byków na rynek. USDJPY dzięki TradingView

Choć w piątek możemy być świadkami testu wsparcia w okolicy równego poziomu 109,00 to kolejne dni niosą ze sobą spore prawdopodobieństwo testu poziomu 110,00 – przekonują analitycy. Pokonanie tego oporu będzie świadczyło o sile popytu i będzie wystarczającym sygnałem do zajęcia lub powiększenia długich pozycji na USDJPY.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 27.04.2018
Następny artykułMalta o krok bliżej zostania kryptorajem
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here