Naga MarketsKurs pary walutowej USD/JPY bez wątpienia znajduje się w trendzie spadkowym, natomiast po wyznaczeniu dołka w okolicach poziomu 107.60 inwestorom nie udało się go jeszcze pogłębić, mimo prób jakie miały ostatnio miejsce.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Ostatnia korekta zaprowadziła cenę do oporu przy 109.70, po czym nastąpił powrót do spadków, które jak mogło się wydawać – będą kontynuowane zgodnie z trendem. Jednakże obecny tydzień rozpoczął się ponad 60-pipsową luką spadkową i mimo, że niedźwiedzie próbowały jeszcze spychać cenę niżej, ostatecznie luka została domknięta i przez kolejne dwa dni cena rosła.

Patrząc na wczorajsze notowania widać było wahanie co do dalszego kierunku, natomiast kolejne rozważania BoJ dotyczące ujemnych stóp procentowych jakie miały miejsce nad ranem dzisiejszego dnia sprawiły, że opór (na wykresie H4) został z impetem wybity i obecnie cena zmierza na północ.

Przed bykami stoi jednak nie lada wyzwanie, gdyż jeśli chcieliby widzieć kontynuacje wzrostów mają do pokonania silną strefę oporu w pobliżu poziomy 111.00, która zapewne będzie broniona przez inwestorów mających pozycje zgodne z trendem.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Znasz Trading Floor? Sprawdź forum![/pullquote]

Jeśli opór wytrzyma, powrót do wyprzedaży jest nieunikniony. Gdyby jednak w jakiś sposób udało się sforsować tę strefę, przed stroną podażową stanie wyzwanie związane z pokonaniem kolejnego poziomu oporu w postaci linii prowadzonej po szczytach od 16-go lutego br.

2204-USDJPY


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here