Naga MarketsAuthor: Tax Credits
Creative Commons License

Para odbiła od dna 21 maja i odrabia poważne straty z pierwszej połowy miesiąca. Stosunkowo dobre dane o PMI z Chin poprawiły nastroje na rynkach i para od wczoraj pokonała szczyt ubiegłego tygodnia trafiając w wielokrotnie pojawiający się w naszych analizach opór 102.30. Rynki czekają dziś na wiadomości ze strefy euro dlatego para USD/JPY zachowuje się dziś dość spokojnie.

USDJPY konsoliduje obecnie wokół 102.30 znalazłszy wsparcie po nocnej korekcie na 102.20. Niżej istotny poziom 102.10 w okolicy szczytu poprzedniego tygodnia przebitego w dniu wczorajszym. Jeśli cena ruszy wyżej po 102.50, zakładamy że zaatakuje także 102.77 (szczyty przełomu kwietnia i maja) oraz 103.00 (szczyt maja uformowany długim knotem).Zasadniczo obszar 102.00 – 101.70 stał się dobrym wsparciem dla byków i dopiero przełamanie tego obszaru może oznaczać powrót do spadków.

Z danych makro, poza wspomnianymi odczytami ze strefy euro,  wpływ na parę mogą mieć zamówienia na dobra trwałe w USA (godz. 16:00 PL), jutrzejszy PMI czy piątkowy raport o zatrudnieniu.

USD/JPY 4-godzinny | Kliknij by powiększyć!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here