Naga MarketsNa wykresie godzinowym (H1) dolara amerykańskiego do japońskiego jena (USD/JPY) widzimy, że cena powróciła w okolice górnego ograniczenia kanału, aby potwierdzić wybicie. Dzisiaj zalecane jest monitorowanie akcji cenowej, retest i odbicie od wcześniejszego oporu. Kolejnym istotnym celem po pokonaniu szczytów 122.05 będą okolice poziomu 124.00.

Z technicznego punktu widzenia USD/JPY znajduje się w dynamicznym trendzie wzrostowym intraday. Tendencję tę będzie w stanie odwrócić jedynie zejście poniżej 121.50. Najistotniejsze w tym momencie poziomy oporu to 124.00 oraz 125.50. Od strony południowej wsparcie zapewnią natomiast 122.00 i wspomniany przed chwilą poziom 121.50.

Warto zauważyć, że dynamiczne wybicie z kanału wzrostowego i pokonanie tegorocznych szczytów z 122.05 było możliwe dzięki dynamicznej aprecjacji dolara amerykańskiego w trakcie wczorajszej sesji. Wzrosty zostały spotęgowane również przez korzystne dane napływające z USA – między innymi odnośnie zamówień na dobra trwałego użytku.

USD/JPY na wykresie H1 | Autor: ACFX
USD/JPY na wykresie H1 | Autor: ACFX

Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here