Naga MarketsPara walutowa USDJPY od drugiej połowy marca br. porusza się w trendzie horyzontalnym (konsolidacja). Na skutek trwających od 15 czerwca br. wzrostów rynek po raz kolejny dotarł w okolice górnego ograniczenia boxu 114.40, gdzie w ubiegły wtorek pojawiła się reakcja podażowa.

Na skutek trwających od tego czasu spadków rynek dotarł w dniu wczorajszym w okolice lokalnej (zielonej) strefy wsparcia.

USDJPY Daily

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że strefa ta została już pokonana i jeżeli tylko w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby to wybicie zanegować, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków być może nawet w okolice poziomu 110.65 bądź dalej 109.09.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

USDJPY H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKanadyjska sprzedaż przemysłowa lepsza od oczekiwać. Jak reagował CAD?
Następny artykułJustin Bennett: AUD/USD na kluczowym oporze przed danymi z rynku pracy
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here