Naga MarketsUSDJPY – para ostatnio porusza sie w trendzie wzrostowym , który możemy opisać dwoma liniami tworzącymi znana formację Price Action – klina zwyżkującego.

USDJPY Daily – cena porusza się w formacji klina zwyzkującego

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

Dzisiejsza świeca dzienna jest zdecydowanie spadkowa a jej górny knot wskazuje na odrzucenie poziomu S/R (109.00). MACD jest w fazie spadkowej.

USDJPY H4 – pokonanie linii szyi i wybicie dołem z Inside Bara zwiastuje kontynuacje spadków

Na wykresie H4 możemy zauważyć formację RGR – (H&S). Linia szyi (zielona) została juz pokonana i istnieje duże prawdopodobieństwo, że cena będzie zmierzać do wsparcia wspomnianego na wstępie klina zwyżkującego.Dodatkowo na linii szyi powstał Inside Bar i kierunek wybicia z niego może być utrzymany ponieważ i u również MACD maleje co dodatkowo wspiera scenariusz spadkowy.
Zasięg spadków to wsparcie klina , a po jego ewentualnym pokonaniu 108.00.

PS: – opisywałem tą parę 2 tygodnie temu , analizowałem wtedy objęcie bessy na wykresie tygodniowym, wieszcząc spadki. Miniony tydzień zakończył się fałszywym wybiciem z tego OB i to jeszcze bardziej przekonuje mnie do scenariusza spadkowego…


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here