Naga MarketsUSDJPYDolar amerykański do japońskiego jena nadal znajduje się na wysokich poziomach, coraz wyraźniej zbliżając w okolice granicy 110.00. Dzisiaj jednak chcielibyśmy przyjrzeć się parze w krótszym przedziale czasowym – w związku z tym naszą uwagę przykuł interwał H1.

Widzimy na nim ładnie uformowanego pin bara, znajdującego się zaraz nad poziomem wsparcia (z wykresu czterogodzinnego) w okolicach 109.295. Następująca po nim świeca jak na razie pnie się w górę i będzie potwierdzeniem wzrostowego kierunku na parze w przeciągu dzisiejszej sesji.

Istotnym celem dla USD/JPY wydaje się być poziom 109.778 wyznaczany przez dzienny opór. Właśnie w jego kierunku podążać powinna cena, co pozwala na rozważenie długiego pozycjonowania oraz zakupu opcji CALL (UP) – gra na wzrosty.

Na wykresie H1 wytworzył się pin bar w okolicach wsparcia z wykresu H4
Na wykresie H1 wytworzył się pin bar w okolicach wsparcia z wykresu H4

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę. Niezależnie jednak od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here