Naga MarketsPara walutowa USDJPY porusza się na północ od czasu wybicia istotnego oporu na 111.75. Cena po ponownym teście tego oporu jako nowego wsparcia w ciągu kilku dni dotarła do kolejnego, kluczowego poziomu obrony blisko okrągłego poziomu 113.00.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, właśnie na tym oporze utworzyła się wczoraj niedźwiedzia formacja price action zwana Outside Bar. Warto zwrócić uwagę na to, iż jest to formacja przeciw-trendowa, jednakże ze względu na obecność kluczowego oporu, może ona doprowadzić choćby do korekcyjnego spadku.

Gdzie mogą dotrzeć potencjalne spadki? Najbliższe, lokalne obszary wsparcia widoczne są na wykresie 4-godzinnym, gdzie dodatkowo przełamana została linia trendu. Obecnie sprzedający mogą zmierzać do 112.40, a następnie 112.12.

Kluczowe w przypadku pary USDJPY wciąż pozostaje wsparcie na 111.75 – 111.62. Po jego ewentualnym pokonaniu odsłonięty zostanie obszar w okolicach 110.90. Alternatywnie, trwałe wybicie oporu na 113.00 otworzy drogę do 114.40.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here