Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ NA FXCUFFS!


Jutrzejszy binarny raport południowy nie ukaże się w związku z uczestnictwem naszej redakcji w targach i konferencji FxCuffs, której jesteśmy współorganizatorem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Krakowa!

Wczoraj w godzinach wieczornych miejsce miało posiedzenie Banku Rezerw Nowej Zelandii – zgodnie z oczekiwaniami główna stopa procentowa bez zmian na poziomie 3.5%. Oświadczenie polityki monetarnej okazało się jednak zdecydowanie bardziej neutralne niż zakładał rynek. Stwierdzenie, że „stopy będą rosły lub spadały w zależności od danych makro” wywindowało NZD/USD o 200 pipsów w górę (wcześniej jednak para notowała bardzo silne spadki).

Nocą poznaliśmy również bardzo ważne dane odnośnie australijskiego rynku pracy – przy obecnych prognozach inflacyjnych i chęciach dalszego luzowania okazały się niezwykle istotne dla polepszenia koniunktury na AUD. Zmiana zatrudnienia +15.6tys., stopa bezrobocia w dół do 6.3% (o 0.1p.p.).

Przed południem poznaliśmy dane dotyczące inflacji CPI w Niemczech, Francji oraz Hiszpanii – okazały się zgodne z konsensusem lub delikatnie lepsze od prognoz, co przełożyło się na odreagowanie EUR/USD.

Dzisiaj jeszcze standardowe odczyty wstępnych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Bardzo wysoki odczyt w zeszłym tygodniu (+320 tysięcy), w tym tygodniu również spodziewamy się publikacji powyżej 300 tysięcy. Wszystko niższe umocni doara. Musimy pamiętać, że dzisiaj jobless claims pojawią się o 13:30 (godzinę wcześniej).

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, JPY

SŁABE: EUR, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

GBP/AUD – wewnątrz kanału spadkowego

– AUD/CAD – pod klastrem oporów

USD/JPY wróciło do strefy wsparcia, której przedział to 120.83-121.00. Z poziomem pokrywa się również stromo nachylona linia wsparcia momentum wzrostowego. W okolicach tych poszukiwać będziemy sygnałów zakupowych (między innymi na niższym interwale). Na M30 widzimy między innymi pin-bara zaraz nad strefą.

USDJPYH4 12.032

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here