Naga MarketsUSDJPY porusza się od miesiąca w trójkącie. Zakres jego ruchów wyraźnie maleje, w związku z czym po wybiciu tego trójkąta w jednym z kierunków można liczyć na dynamiczny ruch. W chwili obecnej dolne ramię trójkąta to 119.20, a górne ramię 120.90. Jeżeli uda się przebić dolne ramię to ruch spadkowy zaprowadzi cenę w okolice 118.30. Gdyby ten poziom również nie zatrzymał spadków to przetestowany powinien zostać sierpniowy dołek na poziomie 116.10. Jeżeli jednak popyt poradzi sobie z oporem i wskazane górne ograniczenie trójkąta zostanie wyłamane to kolejnymi oporami będą 122.00 oraz 125.20. Pokonanie tego ostatniego poziomu potwierdzi, że korekta na USDJPY została już zakończona a cena wraca do trendu wzrostowego.

Handluj parą USDJPY u brokera FxGrow. Egzekucja zleceń w modelu STP/ECN czyli broker nie jest stroną handlu.

Wykres USDJPY dla interwału H4.
Wykres USDJPY dla interwału H4.

Szersza perspektywa, interwał W1

USDJPY porusza się od 2011 roku w trendzie wzrostowym i w tym czasie nie udało się stronie podażowej skorygować wzrostów nawet o najmniejszy poziom fibonacciego 23.6%. Jeżeli nastąpią spadki to właśnie ten poziom 114.00 czyli fibo 23.6% będzie pierwszym celem.

Wykres USDJPY dla interwału W1.
Wykres USDJPY dla interwału W1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here