Naga MarketsW poniedziałki analizując wykresy, można sobie poszerzyć zakres interwałów o przedział tygodniowy. Na parze USDJPY ostatnia świeca tygodniowa utworzyła formację objęcia bessy.

USDJPY Weekly – objęcie bessy

Świeca matka formacji ma swoje maximum powyżej okrągłego poziomu 109.00, gdzie zarazem przebiega linia szyi formacji oRGR, jednak zamknięcie tygodnia znajduje się poniżej tego ważnego poziomu, (świeca ma długi górny knot) co sugeruje jego odrzucenie.

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

USDJPY Daily – oRGR może tym razem zawieść oczekiwania “byków”

Gdy spojrzymy na wykres dzienny, możemy wytyczyć lokalna linię wsparcia /oporu od której cena już trzykrotnie została odrzucona.
Na oscylatorze MACD trwa dywergencja spadkowa, co skłania mnie do nastawienia się na shortowanie tej pary. Na dołączonym wideo wskazuję jeszcze jeden powód dla którego scenariusz spadkowy uznaje za bardziej prawdopodobny i dlaczego poziom 108.40-50 może okazać się dobrym miejscem do otwarcia zlecenia.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here