Naga MarketsUSDJPY

W tym tygodniu zostało przebite wsparcie niedźwiedzia flagi formowanej od lutego. Do większych spadków potrzebne jest zamknięcie poniżej 101,50 – przewiduje Nomura.

Po przebiciu 101,50 Nomura przewiduje szybki spadek w okolice 100,22 wynikający z zasięgu ostatniego ruchu spadkowego. Dodatkowym punktem przemawiającym za takim scenariuszem jest szybki spadek po dotarciu do 61,8% zakresu ruchu spadkowego z początku kwietnia – dodaje Nomura.

USDCAD

Obecna wyprzedaż na tej parze powinna dążyć do przetestowania formacji RGR (linia szyi ~1,0865) sygnalizującej odwrócenie trendu wzrostowego

W związku z obecną sytuacją Nomura zaktualizowała swój model Fal Elliotta dla tej pary i teraz oczekuje iż (4) fala korekcyjna powinna mieć dokładnie taki sam zakres jak zeszłoroczna (2) fala korekcyjna. Biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia formacji RGR występuje prawdopodobieństwo odwrócenia trendu.

W związku z powyższym analitycy Nomura dopuszczają możliwość przebicia powyższego wsparcia i w konsekwencji wystąpienia spadków w okolice 1,0725, gdzie powinna uformować się baza do (5) fali wzrostowej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here