Naga MarketsDolarowe byki ponownie rozochocone słowami prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. USD/JPY wybija konsolidację i przebija górne ograniczenie kanału spadkowego. Następny przystanek na 115,00?


Donald Trump dość tajemniczo zapowiedział, że w kolejnych tygodniach zaproponuje nowe rozwiązanie w dziedzinie podatków. Jakie dokładnie ma być to rozwiązanie? Coż, nie wiadomo. Wiadoma jest za to reakcja rynków na słowa prezydenta. Dolar dość silnie zyskuje na wartości.

USD/JPY wybił wczoraj nie tylko lokalną konsolidację budującą się w strefie 111,60-112,50, ale również dość znaczący opór właśnie w rejonie górnego ograniczenia trendu bocznego. Co więcej, para zdołała wybić górą kanał spadkowy w którym przebywała od początku roku.

Handluj razem z innymi. Dołącz do społeczności eToro i korzystaj z doświadczenia innych traderów!

 

Obecnie jesteśmy świadkami wyczerpania na wykresie – dzisiejsza sesja, choć wciąż na plusie, przypomina bardziej konsolidację. Kolejne dociekania inwestorów dotyczące sekretnego planu Trumpa mogą jednak wywołać kolejną falę wzrostów. Zwłaszcza, że wciąż pozostajemy powyżej górnego ograniczenia kanału spadkowego a ułożenie średnich faworyzuje wzrosty:tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Orange [OPL] i Krezus [KZS]
Następny artykułAUDCHF – test kluczowej strefy oporu
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here