Naga Marketsuj

Na interwale H1 pary USD/JPY cena po wypełnieniu typowego zasięgu korekty spadła do poziomu kluczowego, często testowanego wsparcia okolic 118,80. Możliwe są teraz dwa scenariusze, albo cena odbije się kolejny raz, wtedy celem powinien być opór 119,40 czyli ponownie typowy zasięg wzrostów. Jeżeli jednak wsparcie upadnie, warto dołączyć do trendu spadkowego, gdyż cena powinna spaść wtedy do głównego wsparcia, widocznego z wyższych interwałów czasowych – 118,30. Popołudniu mamy kilka odczytów ekonomicznych z USA, będą one miały kluczowe znaczenie dla notowań w dniu dzisiejszym. Warto wyszukiwać sygnałów wskazujących na to, który ze scenariuszy będzie realizowany.

uj op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here