Naga MarketsAuthor: Tax Credits
Creative Commons License

W ubiegłym tygodniu para pokonała przeszło 130 pips na północ na fali optymizmu co do amerykańskiej gospodarki i dobrej kondycji na rynku pracy, jednak piątkowy raport BLS o zatrudnieniu zaskoczył wszystkich neutralnymi wynikami. Co gorsza, wskaźniki oparte o konsumpcję osobistą (PCE) wypadły poniżej oczekiwań wraz z najważniejszym dla Fed odczytem, inflacji PCE, która wróciła do poziomu 0.1% m/m, który Fed’u nie zadowala.

Technicznie para dała wczoraj sygnał sprzedaży i dziś kontynuujemy spadki spod poziomu Pivot Point. Obecnie cena walczy o przełamanie wsparcia wynikającego z trzydniowego dołka wzmocnionego poziomem Pivot S1. Układ cenowy wskazuje jednak na kierunek południowy w dniu dzisiejszym.

Biorąc pod uwagę zawiedzione nadzieje z ubiegłego tygodnia, istnieje spora szansa na sprzedanie całych wzrostów zbudowanych w oparciu o nie. W związku z tym, jako dobry target jawi się przełamany uprzednio opór 102.20 – 102.00 wraz z Pivot S3 na 101.90.

W górę poziomem granicznym jest przede wszystkim 102.65 (Pivot Point), a znaczącą linią obrony niedźwiedzi powinny być Pivot R1 na 102.85, szczyt poprzedniego rajdu na 103, a do tego Pivot R2 na 103.11.

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here