Naga MarketsUSDJPY – ostatnio na tej parze na niższych TF panuje dość duży chaos jeśli patrzymy na to pod kontem analizy technicznej. Spójrzmy więc na wykres tygodniowy gdzie z większej perspektywy widać ,że para porusza się w trójkącie, którego boki kilkukrotnie pełniły funkcję oporu w przypadku górnego i wsparcia w przypadku dolnego boku.

USDJPY Weekly – para porusza się w trójkącie, górny bok był wielokrotnie znaczącym oporem

Przechodząc do wykresu H4 zauważymy ,że od kilku tygodni para poruszała się w kanale wzrostowym, który opuściła 19.06 w dość dynamicznym stylu tworząc lokalne minimum na poziomie 109,55

USDJPY H4 – cena opuściła 19.06 kanał wzrostowy, trwa testowanie pokonanego wsparcia kanału

Analizując wykres H1 możemy skorzystać ze strategi EMA144, gdyż sytuacja na wykresie dość dobrze spełnia założenia tej strategii.
Nastąpiło zdecydowane przebicie średniej EMA144 – (zaznaczone na czerwono), cena powróciła w rejon średniej, dodatkowo znajduje się tam pokonana wcześniej linia trendu wzrostowego. Warto obserwować zachowanie ceny przy wspomnianej linii trendu i pomyśleć o  zleceniu short w okolicy  110.30-110.40 z SL powyżej ostatniego wierzchołka 110.65 i TP 109,65.

USDJPY H1 – sytuacja na wykresie spełnia założenia strategii EMA144


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here