Naga MarketsPara USD/JPY utworzyła skorygowała wzrosty w ubiegłym tygodniu i teraz od poniedziałku mamy pogłębienie w okolice dołka, a także ekspansji 100% podwójnego szczytu. Takie przebicie dołka ubiegłego tygodnia to jednak żadne przebicie i do uznania, że otwiera nam się droga w dół, trzeba by czegoś więcej. Ponadto jeśli traderzy wciąż traktują te spadki jako korektę trendu wzrostowego, to z pewnością obserwują uważnie poziom 107.20/30, który jest jednocześnie strefą popytu i ekspansją korekty 127.2%. Ewentualne dalsze spadki narażałyby poziom 105.70, będący szczytem ubiegłego roku, jednak póki co wyższe interwały nie wskazują na poważniejszą przewagę niedźwiedzi.

Dziś wieczorem opublikowane zostaną protokoły z ostatniego posiedzenia Federalnego Komitetu Otwartego rynku, co prawdopodobnie poruszy USD/JPY i może zakończyć się interesującym sygnałem kupna, lub wyraźnym potwierdzeniem, że korekta zostanie pogłębiona. Wszystko wskazuje na to, że protokoły mogą nie być tak bycze, jak optymizm inwestorów, szczególnie po wczorajszych wystąpieniach dwóch członków FOMC utrzymanych w gołębim tonie.

XM_USDJPYH4_810

xm_logo1Powyższa analiza Forex jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here