Naga Markets

Notowania pary USD/JPY po wybiciu z formacji trójkąta, dalej spadają lecz już trzykrotnie dość silnie odbiły się od górnej krawędzi trójkąta. Obecnie zbliżamy się do miejsca, gdzie górna krawędź trójkąta, która już trzykrotnie zadziałała, będzie pokrywać się z linią trendu. Na niższych interwałach czasowych można dopatrzeć się strefy popytu w miejscu powstania zeszłotygodniowego engulfinga (formacja objęcia). Czy tym razem strona popytowa będzie miała na tyle siły, aby wywindować cenę wyżej niż to miało miejsce ostatnio, zobaczymy, nie mniej jednak jest to ciekawe miejsce, które warto obserwować.


Na wykresie miesięcznym widzimy jak dużo miejsca do wzrostów jeszcze pozostało. Patrząc tylko na wykres dzienny można odnieść wrażenie, że trend wzrostowy trwa już zbyt długo. Warto jednak spoglądać na wysokie TF-y, dzięki temu widzimy, ze obecny ruch wzrostowy nie jest wcale czymś gigantycznym na tel poprzednich trendów na tej parze, a na tle historycznym cena wcale nie jest zbyt wysoka, aby nie mogła rosnąć dalej.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here