Naga MarketsNotowania pary walutowej USDJPY osunęły się pod kluczowe wsparcie horyzontalne w okolicach 105.50/65 i znalazły się na poziomach, które ostatnio widziane były w trakcie wyborów prezydenckich w USA (listopad 2016 r.), kiedy to zwyciężył Donald Trump.

Co ciekawe, średni zasięg z 14-dni, który obecnie wynosi 65-pipsów został zrealizowany już w trakcie pierwszego 4-godzinnego okresu obecnej sesji. Dodatkowo dzisiejsze minima dotknęły wsparcia jakie zapewnia dolne ograniczenie kanału spadkowego.

Mając na uwadze powyższe, istnieje spora szansa na odbicie od wsparcia kanału. Istotny opór stanowi przełamane wsparcie w pobliżu 105.50/65. Natomiast maksimum 14-dniowego ATR-a wypada 25-pipsów pod tym wsparciem, na 105.30. Poziomy te wydają się stanowić maksymalny zasięg wzrostów w trakcie dzisiejszej sesji.

Warto przy tym zwrócić uwagę na dane makroekonomiczne ze Stanów Zjednoczonych, gdzie o 13:30 poznamy bazowe zamówienia środków trwałych, a 1,5 godziny później dowiemy się jak wyglądała sprzedaż nowych nieruchomości w lutym br.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here