Naga Markets
Notowania pary walutowej USDJPY osunęły się pod kluczowe wsparcie horyzontalne w okolicach 105.50/65 i znalazły się na poziomach, które ostatnio widziane były w trakcie wyborów prezydenckich w USA (listopad 2016 r.), kiedy to zwyciężył Donald Trump.

Co ciekawe, średni zasięg z 14-dni, który obecnie wynosi 65-pipsów został zrealizowany już w trakcie pierwszego 4-godzinnego okresu obecnej sesji. Dodatkowo dzisiejsze minima dotknęły wsparcia jakie zapewnia dolne ograniczenie kanału spadkowego.

Mając na uwadze powyższe, istnieje spora szansa na odbicie od wsparcia kanału. Istotny opór stanowi przełamane wsparcie w pobliżu 105.50/65. Natomiast maksimum 14-dniowego ATR-a wypada 25-pipsów pod tym wsparciem, na 105.30. Poziomy te wydają się stanowić maksymalny zasięg wzrostów w trakcie dzisiejszej sesji.

Warto przy tym zwrócić uwagę na dane makroekonomiczne ze Stanów Zjednoczonych, gdzie o 13:30 poznamy bazowe zamówienia środków trwałych, a 1,5 godziny później dowiemy się jak wyglądała sprzedaż nowych nieruchomości w lutym br.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 23.03.2018
Następny artykułZarabiaj kryptowaluty latając samolotem
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here