Naga MarketsW poprzednim tygodniu analizowałem z dość dobrym skutkiem dwie pary walutowe USDJPY i USDCHF. Patrząc na aktualną sytuacje na wykresach, wydają się one być nadal interesujące, na obu parach z dużym prawdopodobieństwem możemy spodziewać się kontynuacji spadków.


USDJPY – 06.05.2019

USDJPY – cena opuściła Inside Bara i może kontynuować ruch na południe

USDJPY – wykres Daily ( po lewej)- cena ponownie opuściła formacje Inside Bara i wydaje się, że tym razem już skutecznie.
Na wykresie H4 pojawił się spadkowy pin bar negujący poziom 111.70 i cena, po możliwej małej korekcie wzrostowej ( w kierunku dolnej granicy IB), może zacząć podążać w kierunku najbliższej strefy popytu 110.20. Zlecenia sell ze Stop Lossem powyżej 111.70 mogą okazać się dobrym pomysłem na najbliższe sesje.

USDCHF 06.05.2019

USDCHF Daily – czeka nas kolejna próba pokonania dolnej granicy Inside Bara i ruch w kierunku (brązowej) strefy 1.024

USDCHF – piątkowa świeca dzienna utworzyła formacje objęcia bessy (outside bar) i przy malejącym oscylatorze MACD jest to dość mocny sygnał do kontynuacji spadków. Ponownie strefa popytu 1.01240 może stać się miejscem walki popytu z podażą co może skutkować kolejna korektą wzrostową. Jednak gdyby doszło do pokonania tego poziomu , spadki mogą stać się bardziej dynamiczne.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here