Naga Markets
USD/JPY nadal utrzymuje ważne wsparcie, a długie cienie świec u dołu zdają się być przejawem chęci dalszych wzrostów. Głównym oporem jest linia trendu, od której kilka dni temu kurs ponownie się odbił. Bez wybicia tej linii nie mam mowy o większych wzrostach.

Spoglądając na wykres H4 można zauważyć tworzenie się prawego ramienia formacji odwróconej głowy z ramionami. Dołek drugiego ramienia tworzy się na tym samym poziomie co lewe ramie. Stąd też przypuszczenie, że z tego miejsca możemy być świadkami wzrostów, przynajmniej do linii szyi.

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułInwestycje w opcje i kontrakty terminowe mogą zwiększyć wolumen transakcji na warszawskiej giełdzie
Następny artykułAUDUSD – silne odbicie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here