Naga MarketsW miniony piątek cena wybiła się w górę z trójkąta i inwestorzy mogli oczekiwać dalszych wzrostów, które są zgodne z długoterminowym trendem na USDJPY. Tak się jednak nie stało i już pierwszy słaby opór zatrzymał wzrosty wywołując spadkowe odbicie. Jeszcze w piątek byki walczyły o odbicie od górnego ograniczenia trójkąta co na wykresie dałoby potwierdzenie dla wzrostów w postaci re-testu. Jednak w dniu dzisiejszym niedźwiedzie przejęły kontrolę i USDJPY wrócił do samego środka trójkąta docierając do poziomu 120.00.

Załóż konto (nawet DEMO) w FX GROW i prawidłowo wytypuj zatrudnienie w sektorze pozarolniczym w Stanach Zjednoczonych i wygraj 500zł. Nonfarm Payroll to jeden z ważniejszych indykatorów makroekonomicznych w USA potrafiący wprawić w ruch świece na platformie w ponadprzeciętny sposób. Oczy wszystkich aktywnych traderów będą w piątek o godzinie 14:30 zwrócone ku monitorom ich komputerów (typuj tutaj).

Podobna sytuacja wystąpiła dzisiaj w analizowanej parze EURGBP, gdzie takie fałszywe wybicie zakończyło się właściwym wybiciem w przeciwnym kierunku. Nie jest wykluczone, że właśnie taki scenariusz będziemy obserwować na USDJPY. Obecnie należy obserwować, w którą stronę nastąpi wybicie. Jeżeli w górę to najbliższe opory są na poziomach 121.20 oraz 122.00. Jeżeli w dół to kolejne wsparcia znajdują się na poziomach: 119.10, 118.50, 116.20.

Wykres USDJPY dla interwału H4.
Wykres USDJPY dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here