Naga MarketsZgodnie z wczorajszą analizą pary USD/JPY doszło na niej do wybicia z formacji trójkąta. Najpierw było to fałszywe wybicie górą, cena jednak ostatecznie wróciła do zakresu w jakim wcześniej dokonywane były transakcje, by niedługo potem skutecznie przebić dolne ramię trójkąta i zamknąć się pod nim. Dynamiczne spadki doprowadziły kurs w okolice wsparcia przy 112.50, gdzie w październiku 2014 roku wystąpiła luka wzrostowa, która została właśnie domknięta.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

0211UJ1

Jeśli ruch spadkowy o bardzo silnym momentum ma być kontynuowany to istnieje szansa, że w najbliższym czasie niedźwiedzie zechcą zepchnąć cenę do kolejnego wsparcia na okrągłym poziomie 110.00 i tam też mogą pojawić się oznaki popytu.

0211UJ2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here