Naga Marketsuj

Świece dzienne z czwartku i piątku ubiegłego tygodnia tworzą formację objęcia hossy. Jest ona zapowiedzią wzrostów, tym bardziej, że powstała na ważnym wsparciu, które wyznaczał poziom poprzedniego dołka. Aktualnie trwająca korekta dotarła do linii łączącej dwa ostatnie dołki. W tym miejscu mamy także lokalne wsparcie. Kształty świec godzinowych wskazują, że może tutaj dojść do odbicia w górę. Krótkoterminowo można liczyć na wzrost do poprzedniego wierzchołka (fioletowa linia), gdzie przebiega dość istotny opór.

uj op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here