Naga Markets
uj

Na wykresie H1 pary USD/JPY widoczny jest solidne odbicie na poziomie wsparcia okolic 117,20. Wydaje się, że może być to początek ruchu w górę. Dzisiejsza sesja otworzyła się niewielką luką spadkową która właśnie jest domykana. Wydaje się, że pokonanie czerwonej linii czyli wybicie z takiej lokalnej konsolidacji powinno doprowadzić do realizacji wzrostowego scenariusza. Warto zatem w dniu dzisiejszym szukać okazji do gry na wzrosty z pierwszym celem przy kluczowym poziomie oporu 118,80.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

uj op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPodsumowanie tygodnia pozycji dużych graczy 25.01.2015
Następny artykułGBP/USD – dokąd zmierza ruch korekcyjny ?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here