Naga MarketsPoniedziałkowa sesja przebiega bardzo spokojnie. Przeglądając wykresy pod kątem analizy technicznej ciekawie wygląda sytuacja na USDJPY. Cena od prawie 2 miesięcy porusza się w trójkącie i już 2 razy nastąpiła próba jego wybicia. Najpierw we wrześniu w górę, a następnie w październiku w dół. Zarówno jedna jak i druga próba zakończyły się fałszywymi wybiciami, a w trójkącie zaczyna już brakować miejsca do ruchu. Obecnie należy obserwować, w którą stronę nastąpi właściwe wybicie. Jeżeli w górę to najbliższe opory są na poziomach 121.20 oraz 122.00. Jeżeli w dół to kolejne wsparcia znajdują się na poziomach: 119.10, 118.50, 116.20.

Wykres USDJPY dla interwału H4.

Wykres USDJPY dla interwału H4.

Broker FXGROW działający w modelu STP/ECN oferuje spread od 0,00001. Wypróbuj trading na USDJPY na koncie REAL lub DEMO.

Szersza perspektywa, interwał W1

Ostatnie 4 lata to ruch USDJPY w trendzie wzrostowym i bardziej prawdopodobne jest, że trend główny będzie utrzymany. Co ciekawe na wykresie tygodniowym zobaczyć można, że poprzednie konsolidacje to również były trójkąty, które kończyły się wybiciem w górę.

Wykres USDJPY dla interwału W1.
Wykres USDJPY dla interwału W1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here