Naga MarketsNotowania pary walutowej USDJPY zgodnie z oczekiwaniami wykonują obecnie odreagowanie spadków, które wynika z obrony ważnego poziomu wsparcia zlokalizowanego w rejonie cenowym 107.600. Aktualnie strona popytowa zbliża się w okolice pierwszego poziomu docelowego 107.700 zdefiniowanego jako równość korekt.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszego brokera zagranicznego CFD, gdzie można głosować również na Easy Markets

Rysunek 1. Analiza techniczna,USDJPY,D1,20.02.2018

W przypadku reakcji na wskazaną geometrię 100% wydaje się to być dobrą okazją do zajęcia pozycji sprzedaży z celem w okolicy testowanego wsparcia znajdującego się w okolicy cenowej 105.500.

Zobacz bogatą propozycję opcji waniliowych brokera Easy Markets

Rysunek 2. Analiza techniczna,USDJPY,H1,20.02.2018

W kontekście tej pary walutowej warto zwrócić uwagę na publikację jutrzejszego protokołu z posiedzenia FED-u, które w przypadku gołębiego wydźwięku może przyspieszyć realizacji nakreślonego scenariusza.

Rysunek 3. publikacja minutek FED, źródło: investing.com

Ewentualna realizacja scenariusza spadkowego może być wykonana za pomocą kupna opcji put. Termin realizacji opcji nie powinien być krótszy w tym przypadku niż 2 tygodnie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here